•  

 • ÜCRETSİZ KARGO


  Tüm ürünlerimizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır, ancak kapıda nakit ya da kredi kartı seçeneklerini seçmeniz durumunda kargo firmalarının talep ettiği işlem bedeli olan 3.90 TL bedel alıcıya yansıtılmaktadır.
   
 • ÜCRETSİZ DEĞİŞİM/İADE

  Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin numara değişimi ücretsiz olarak yapılır. Yeni ürünün tekrar gönderim kargo ücretini de tarafımızdan karşılar. (ürün anlaşmalı olduğumuz kargolar ile gönderilmelidir aksi takdirde ürünler depo birimimiz tarafından kabul edilmeyecektir.)

   
 • KALİTELİ ÜRÜNLER

  Saillakers'ın isim ve üretim hakkına sahip olan Göl ayakkabı sanayi 1958 yılında kurulmuştur.Yarım asırdan fazla üretim tecrübesine sahiptir üretim sistemi ve makine parkuru  sayesinde dünyadaki tüm markalarla yarışabilecek kalitede üretim yapmaktadır. Üretiminde Hakiki deri ve birinci kalite deriler kullanılırken, diğer destekleyici ve deformasyonu önleyici malzemeler italyadan ithal edilerek kullanılmaktadır.Türkiye de markalaşmış neredeyse tüm mağazalara kolleksiyonda hazırlayarak üretim yapan saillakers sağlık,rahatlık ve kaliteyi herzaman birinci sırada tutmuştur.Dünyadaki tüm moda trendlerini merkezinden takip eden profesyonel stilist grubu  ,modayı her zaman Avrupa markaları ile aynı anda hatta bazı sezonlarda daha erken müşterilerine sunmuştur. Her geçen gün bayi ağı artarak büyüyen Saillakers 300 den fazla yurt içi ve yurdışı satış noktaları ile Türkiye'nin ayakkabı sanayisinin haklı gururu olmaya devam edecektir.
   
 • PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT

  Saillakers.com.tr tüm ürünlerde Bonus, World, Maximum, CardFinans, Asyacard, Paraf ve Axess kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

   

  //Setrow kisi kayit islemi $( document ).delegate( "a#btnMailKaydet", "click", function() { SetrowNewsletterGroupDataSend(); }); --